1/6
Lokale handlowo-usługowe
Katowice
#115
Lokal w stanie deweloperskim z dostępem dla niepełnosprawnych preferowane usługi medyczne
Obiekt: 300 m²
2 400 000 zł
8 000 zł/m2

1/6
Lokale handlowo-usługowe
Katowice
#113
Lokal z dostępem dla niepełnosprawnych ( preferowane usługi medyczne )
Obiekt: 400 m²
2 800 000 zł
7 000 zł/m2

1/6
Lokale handlowo-usługowe
Katowice
#112
2 pokoje biurowe z własną KW
Obiekt: 35 m² •Grunt: 2 750 m²
245 000 zł
7 000 zł/m2

1/5
Mieszkania rentierskie
Zwrot: 10%
Katowice
#107
5 x kawalerka rentierska 17m2 z aneksem kuchennym
Obiekt: 85 m²
850 000 zł
10 000 zł/m2

1/5
Mieszkania rentierskie
Zwrot: 10%
Katowice
#106
2 x kawalerka rentierska 17m2 z aneksem kuchennym
Obiekt: 34 m²
350 000 zł
10 294 zł/m2

1/4
Mieszkania do remontu
Bytom
#100
Mieszkanie do remontu
Obiekt: 28 m²
77 000 zł
2 750 zł/m2

1/4
Mieszkania do remontu
Bytom
#99
Mieszkanie do remontu
Obiekt: 38 m²
99 000 zł
2 605 zł/m2

1/10
Lokale handlowo-usługowe
Katowice
#98
Lokale handlowo-usługowe przy LIDL, ROSSMANN, PEPCO, FABRYKA FORMY,
Obiekt: 100 m² •Grunt: 2 800 m²
6 000 zł/miesiąc
60 zł/m2

1/9
Lokale i obiekty rentierskie
Zwrot: 11%
Katowice
#86
Sekcja 10 kawalerek z najemcami - inwestycja rentierska z ROI 11%
Obiekt: 170 m² •Grunt: 2 750 m²
1 650 000 zł
9 706 zł/m2

1/6
Lokale handlowo-usługowe
Katowice
#85
Lokal do adaptacji o powierzchni 160 m2 w przyziemiu budynku hostelowego w Katowicach
Obiekt: 160 m² •Grunt: 2 750 m²
465 000 zł
2 906 zł/m2

1/7
Lokale handlowo-usługowe
Katowice
#84
Lokal do adaptacji 20 m2 z własną KW na parterze budynku po rewitalizacji
Obiekt: 20 m² •Grunt: 2 750 m²
95 000 zł
4 750 zł/m2

1/6
Lokale handlowo-usługowe
Katowice
#83
Sekcja 212 m2 - 10 optymalnych pokoi biurowych z własnym węzłem socjalnym
Obiekt: 212 m² •Grunt: 2 750 m²
1 390 000 zł
6 557 zł/m2
Wyników na stronę:
Wyświetlono 12 z 36 ofert (strona 1 z 3)